محكوميت اهانت به پيامبر رحمت و  مهرباني

محكوميت اهانت به پيامبر رحمت و مهرباني

1391/6/28 13:46

اين پايگاه  ساخت  فيلم اهانت به ساحت پيامبر رحمت و مهرباني  را محكوم مي نمايد.

 

 

پيام مجيد مجيدي كارگردان فيلم محمد ص در اين رابطه
مجید مجیدی: چهره زیبای خورشید از پس لجن‌ پراکنی‌ها رخ خواهد کرد

 

 

کارگردان فیلم سینمایی محمد(ص) در واکنش به انتشار فیلمی موهن علیه پیامبر اسلام(ص) تصریح کرد: به‌زودی از پس همه این لجن‌ پراکنی‌ها، چهره زیبای خورشیدی او رخ خواهد کرد.

مهر نوشت: در پی اهانت به ساحت نورانی پیامبر اعظم(ص)، مجید مجیدی کارگردان برجسته سینمای کشور که هم‌اکنون در حال ساخت فیلم سینمایی محمد(ص) است، پیامی بدین شرح منتشر کرد:

پیامی به اربابان حلقه‌ها

حالا همه فهمیده‌اند که شما در هراس افتاده‌اید که پیام مهر مکتب رسول مهربانی، می‌خواهد شرق و غرب را بگیرد. پس گاه به قاعده طالبانی می‌خواهید چهره خشن و خونریزی از مکتبش به چشم جهانیان درآورید و گاه به دستاویز هنرپیشگی می‌خواهید دروغ و دغل را جانشین حقیقت و راستی کنید.

اگر آن روز که آیه‌های شیطانی از دلی کینه‌توز بر صفحه کتاب جاری شد و قلم‌هایی که تاب زیبایی چهره نگار را نداشتند کاریکاتوری کردند، با ذره‌ای غیرت و حمیت قدرتمدارانی که اینک یکی پس از دیگری از تخت فرو می‌افتند رو به رو می‌شدیم، امروز شما جسارت و جراتی این‌چنین نمی‌‌یافتید.

چشم به راه باشید به‌زودی از پس همه این لجن‌ پراکنی‌ها، چهره زیبای خورشیدی او رخ خواهد نمود و روسیاهی به شما سیاه‌دلان خواهد ماند.

منبع : همشهري آنلاين

 

 


 

با درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و سلام و تحیّت بر امّت اسلامی به خصوص سربازان جان بر کف و ایثارگران جبهه ی حق علیه باطل و تجلیل و تقدیر از استوانه های بیداری اسلامی در مصاف استکبار جهانی و لعن و نفرین بر آمریکای جنایت کار و صهیونیسم خونخوار و ننگ و ذلت بر ایادی بی هویت آنها در جایجای دنیا ، که برای امّت اسلام، روزی خوش و آرام را برنمی تابند و هر روز با حیله و نیرنگ یا کوبیدن بر طبل جنگ و یا توهین وقیحانه به مقدسات دینی و مذهبی ملت ها، مخصوصاً به مقدسات مسلمین که اخیراً یکی از عوامل صهیونیسم با حمایت مادی و معنوی غاصبین فلسطین اشغالی و پشتیبانی علنی و غیر علنی سردم داران آمریکا و اذناب استکباری آن به پیامبر اعظم، حضرت محمد ابن عبدالله (ص) به صورت وقیحانه ای اهانت کرده تا احساسات مسلمین را جریحه دار کنند و عکس العمل آنها را دسیسۀ لشکر کشی بیشتر به منطقۀ خاورمیانه و سرکوب جنبش های بیدارگر اسلامی قرار دهند.
لذا وظیفۀ ماست تا اینگونه اعمال وهن آمیز را محکوم کرده و اعلام کنیم مانند گذشته در حمایت از دین و مقدساتمان و آرمان های حق طلبانۀ امام خمینی (ره) و منویات رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی و زعیم جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (دامه ظله) با تمام وجود در صحنه خواهیم بود و منتظر اشاره ای هستیم از آن عزیز تا غیرت دینی خود را همراه با حماسۀ مکتبی و عاشورایی بار دیگر به اثبات برسانیم.

لذا مداحان و شاعران ولایی اهل بیت (ع) و عزیزان پر شور هیئتی که همواره، آگاهانه مسیر ناب مکتب عاشورا را پیموده و فریاد حضرت سید الشهداء اباعبدالله الحسین (ع) را  که فرمود:هیهأت مناالذله در گوش جان  طنین انداز میدانند و در خط مقدم دفاع از اعتقادات خود خواهند بود.

 


والسلام و علیکم و رحمة الله و برکاته
23/6/1391  - غلامرضا فلاح «امین»
رئیس مجمع نغمه سرایان آل محمد (ص) استان قم

 

منبع :  واحد خبرسایت مداحان قم 

 
 

 

 

 

 
از نظرات خود ما را بهره مند کنید
نام :
پست الکترونیک :
عنوان پیام :  
متن پیام :
Skip Navigation LinksSkip Navigation Links
كداميك از آثار ماندگار زير را جزء اركان اصلي آواز مذهبي مي دانيد 
Skip Navigation Links